SFP transceiver module mm 850nm

16.94 Incl. BTW

  • SFP transceiver module
  • TRx 850nm
  • Multimode glasvezel
  • LC duplex connector
  • Max 550m
  • 1.25Gb/s – 1000Base-LX 

Verzending binnen 24 tot 48 uur

Artikelnummer: TSV-OP850 Categorie├źn: ,

Beschrijving

Specifcatie tabel

Wavelength TRx 850 nm
Fiber type Multimode
Connector type LC Duplex
Maximum cable distance 550 m
Data Link Up to 1.25Gb/s
Ethernet 1000Base-LX

Titel

Ga naar de bovenkant